Menu

Bestil dommer

image

 

Bemærk !!

Dommer er først påsat når det fremgår af kamplisten.

Liste over kampe der har fået påsat dommere kan ses her

----------------------- ----------------------- ----------------------- ----------------------- ----------------------- -----------------------

;
;
;
;
;
;
;
;
Kommende hjemmekampe
December 2020
5.
lørdag
10.00
Taastrup FC 2
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (12) 5v5 • Pulje 4
Tingbjerg I P
Brøndbyernes IF 1
Tingbjerg I P
5.
lørdag
10.15
Taastrup FC 3
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 4
Vallensbæk Idrætscenter
Faxe BK 1
Vallensbæk Idrætscenter
5.
lørdag
10.20
Taastrup FC 2
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (12) 5v5 • Pulje 4
Tingbjerg I P
Brønshøj BK 2
Tingbjerg I P
5.
lørdag
10.26
Taastrup FC (1)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 5/12 • Pulje 2
Møllegårdhallen
Jyllinge FC (2)
Møllegårdhallen
5.
lørdag
10.48
Taastrup FC (1)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 5/12 • Pulje 2
Møllegårdhallen
Brøndbyernes IF (3)
Møllegårdhallen
5.
lørdag
10.55
Taastrup FC 3
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 4
Vallensbæk Idrætscenter
AIK 65 Strøby Fodbold
Vallensbæk Idrætscenter
5.
lørdag
11.30
Taastrup FC (2)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 5/12 • Pulje 3
Møllegårdhallen
Brøndbyernes IF (2)
Møllegårdhallen
5.
lørdag
11.52
Taastrup FC (2)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 5/12 • Pulje 3
Møllegårdhallen
Måløv BK (1)
Møllegårdhallen
5.
lørdag
13.00
Taastrup FC
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 Drenge M • Pulje 2
NyBolig Park
Husum Bk
NyBolig Park
5.
lørdag
13.15
Taastrup FC
Herrer
Senior
Træningskamp Danmarksserie • Pulje 1
NyBolig Park - Kunstgræs
Gørslev IF
NyBolig Park - Kunstgræs
5.
lørdag
15.00
Taastrup FC
Herrer
U19
Træningskamp U19 Drenge Øst 2 • Pulje 1
NyBolig Park - Kunstgræs
Køge Nord FC
NyBolig Park - Kunstgræs
5.
lørdag
16.10
Taastrup FC
Herrer
U13
Indendørs U13 drenge (08) håndboldmål B • Pulje 1
Taastrup Idrætshaller
Tuse IF (2)
Taastrup Idrætshaller
5.
lørdag
17.30
Taastrup FC
Herrer
U13
Indendørs U13 drenge (08) håndboldmål B • Pulje 1
Taastrup Idrætshaller
Brede IF
Taastrup Idrætshaller
6.
søndag
08.11
Taastrup FC (3)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 1
Tune Hallen
Karlslunde IF
Tune Hallen
6.
søndag
09.15
Taastrup FC (1)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 2
Tune Hallen
Solrød FC
Tune Hallen
6.
søndag
09.37
Taastrup FC (2)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 2
Tune Hallen
Rosenhøj BK
Tune Hallen
6.
søndag
09.48
Taastrup FC (2)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 2
Tune Hallen
Taastrup FC (1)
Tune Hallen
6.
søndag
10.00
Taastrup FC
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 4
Gadehaveskolen
Svogerslev BK
Gadehaveskolen
6.
søndag
10.00
Taastrup FC
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 2
NyBolig Park - Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
NyBolig Park - Kunstgræs
6.
søndag
10.00
Taastrup FC 3
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 3
Espelunden Kunstgræs
B. 1973, Herlev 3
Espelunden Kunstgræs
6.
søndag
10.20
Taastrup FC
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 2
NyBolig Park - Kunstgræs
Fremad Valby
NyBolig Park - Kunstgræs
6.
søndag
10.40
Taastrup FC 3
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 3
Espelunden Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK 3
Espelunden Kunstgræs
6.
søndag
11.20
Taastrup FC 1
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (12) 5v5 • Pulje 1
NyBolig Park - Kunstgræs
Køge BK 1
NyBolig Park - Kunstgræs
6.
søndag
12.00
Taastrup FC 2
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 7
NyBolig Park - Kunstgræs
AB Tårnby 2
NyBolig Park - Kunstgræs
6.
søndag
12.10
Taastrup FC 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 1 (11) 5v5 • Pulje 3
Sundby Idrætspark
Hvidovre IF 1
Sundby Idrætspark
6.
søndag
12.20
Taastrup FC 2
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 7
NyBolig Park - Kunstgræs
Fløng-Hedehusene Fodbold 1
NyBolig Park - Kunstgræs
6.
søndag
12.35
Taastrup FC 4
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 1
Kunst, Valby IP, tribunen
Kastrup 2
Kunst, Valby IP, tribunen
6.
søndag
13.11
Taastrup FC (3)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 3
Tune Hallen
Greve Fodbold (1)
Tune Hallen
6.
søndag
13.20
Taastrup FC
Herrer
U12
U12 dr (09) beg Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Sengeløse Idrætsanlæg
Holbæk B&I
Sengeløse Idrætsanlæg
6.
søndag
13.40
Taastrup FC
Herrer
U12
U12 dr (09) beg Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Sengeløse Idrætsanlæg
VG Fodbold
Sengeløse Idrætsanlæg
6.
søndag
13.44
Taastrup FC (3)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 3
Tune Hallen
BK Avarta (1)
Tune Hallen
6.
søndag
14.26
Taastrup FC (2)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 4
Tune Hallen
Orient GI
Tune Hallen
6.
søndag
14.59
Taastrup FC (2)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 4
Tune Hallen
BK Avarta (2)
Tune Hallen
6.
søndag
15.52
Taastrup FC (1)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 5
Tune Hallen
Rosenhøj BK
Tune Hallen
6.
søndag
16.03
Taastrup FC (1)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 5
Tune Hallen
BK Avarta (3)
Tune Hallen
6.
søndag
16.45
Taastrup FC
Kvinder
U8
U8 Pi (13) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 1
Tune Hallen
B. 1973, Herlev (2)
Tune Hallen
6.
søndag
17.29
Taastrup FC
Kvinder
U8
U8 Pi (13) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 1
Tune Hallen
Albertslund IF (1)
Tune Hallen
Kommende udekampe
December 2020
3.
torsdag
19.30
Købe BK
Herrer
U17
Træningskamp U17 Drenge Øst 1 • Pulje 1
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Taastrup FC
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4.
fredag
18.30
Bagsværd BK
Herrer
U19
Træningskamp U19 Drenge Øst 2 • Pulje 1
Bagsværd Stadion Kunstgræs
Taastrup FC
Bagsværd Stadion Kunstgræs
5.
lørdag
10.15
Greve Fodbold 1
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 4
Greve Idræts Center
Taastrup FC 2
Greve Idræts Center
5.
lørdag
10.35
Vallensbæk IF 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 3 (11) 5v5 • Pulje 4
Vallensbæk Idrætscenter
Taastrup FC 3
Vallensbæk Idrætscenter
5.
lørdag
10.37
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 5/12 • Pulje 2
Møllegårdhallen
Taastrup FC (1)
Møllegårdhallen
5.
lørdag
10.40
Herstedøster IC 1
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (12) 5v5 • Pulje 4
Tingbjerg I P
Taastrup FC 2
Tingbjerg I P
5.
lørdag
10.59
Måløv BK (2)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 5/12 • Pulje 2
Møllegårdhallen
Taastrup FC (1)
Møllegårdhallen
5.
lørdag
11.41
KB (1)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 5/12 • Pulje 3
Møllegårdhallen
Taastrup FC (2)
Møllegårdhallen
5.
lørdag
12.03
Jyllinge FC (1)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Jægerspris 5/12 • Pulje 3
Møllegårdhallen
Taastrup FC (2)
Møllegårdhallen
5.
lørdag
13.30
Hjemmehold
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge 1 • Pulje 1
Lillevang Idrætscenter
Taastrup FC
Lillevang Idrætscenter
5.
lørdag
16.40
Tuse IF (1)
Herrer
U13
Indendørs U13 drenge (08) håndboldmål B • Pulje 1
Taastrup Idrætshaller
Taastrup FC
Taastrup Idrætshaller
5.
lørdag
17.10
Nødebo IF
Herrer
U13
Indendørs U13 drenge (08) håndboldmål B • Pulje 1
Taastrup Idrætshaller
Taastrup FC
Taastrup Idrætshaller
6.
søndag
08.00
Stenløse BK
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 1
Tune Hallen
Taastrup FC (3)
Tune Hallen
6.
søndag
08.33
KFUM BK, Roskilde
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 1
Tune Hallen
Taastrup FC (3)
Tune Hallen
6.
søndag
09.26
Rosenhøj BK
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 2
Tune Hallen
Taastrup FC (1)
Tune Hallen
6.
søndag
09.48
Taastrup FC (2)
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 2
Tune Hallen
Taastrup FC (1)
Tune Hallen
6.
søndag
09.59
Solrød FC
Herrer
U6
U6 dr (15) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 2
Tune Hallen
Taastrup FC (2)
Tune Hallen
6.
søndag
10.20
BK Avarta 2
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 3 (12) 5v5 • Pulje 3
Espelunden Kunstgræs
Taastrup FC 3
Espelunden Kunstgræs
6.
søndag
10.40
BSF 3
Kvinder
U10
VinterBold U10 Piger 3 (11) 5v5 • Pulje 2
NyBolig Park - Kunstgræs
Taastrup FC
NyBolig Park - Kunstgræs
6.
søndag
11.15
Holmegaard GB
Herrer
U17
VinterBold U17 Drenge Mester • Pulje 3
Holmegaardhallen kunst
Taastrup FC
Holmegaardhallen kunst
6.
søndag
11.30
AC Amager Academy 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 1 (11) 5v5 • Pulje 3
Sundby Idrætspark
Taastrup FC 1
Sundby Idrætspark
6.
søndag
11.40
Ringsted IF 1
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (12) 5v5 • Pulje 1
NyBolig Park - Kunstgræs
Taastrup FC 1
NyBolig Park - Kunstgræs
6.
søndag
11.50
Lyngby Boldklub 1921 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 1 (11) 5v5 • Pulje 3
Sundby Idrætspark
Taastrup FC 1
Sundby Idrætspark
6.
søndag
12.15
Vallensbæk IF 4
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 1
Kunst, Valby IP, tribunen
Taastrup FC 4
Kunst, Valby IP, tribunen
6.
søndag
12.40
Måløv BK 1
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (11) 5v5 • Pulje 7
NyBolig Park - Kunstgræs
Taastrup FC 2
NyBolig Park - Kunstgræs
6.
søndag
12.55
Fremad Valby 3
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5 • Pulje 1
Kunst, Valby IP, tribunen
Taastrup FC 4
Kunst, Valby IP, tribunen
6.
søndag
13.00
VG Fodbold
Herrer
U12
U12 dr (09) beg Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Sengeløse Idrætsanlæg
Taastrup FC
Sengeløse Idrætsanlæg
6.
søndag
13.00
FK Sydsjælland 05
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 3
Tune Hallen
Taastrup FC (3)
Tune Hallen
6.
søndag
13.33
RB 1906 (1)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 3
Tune Hallen
Taastrup FC (3)
Tune Hallen
6.
søndag
14.00
Holbæk B&I
Herrer
U12
U12 dr (09) beg Inde/håndboldmål 2.runde • Pulje 2
Sengeløse Idrætsanlæg
Taastrup FC
Sengeløse Idrætsanlæg
6.
søndag
14.15
Brøndbyernes IF (2)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 4
Tune Hallen
Taastrup FC (2)
Tune Hallen
6.
søndag
14.48
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 4
Tune Hallen
Taastrup FC (2)
Tune Hallen
6.
søndag
15.30
Brøndbyernes IF (1)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 5
Tune Hallen
Taastrup FC (1)
Tune Hallen
6.
søndag
16.14
Hundige BK (1)
Herrer
U7
U7 dr (14) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 5
Tune Hallen
Taastrup FC (1)
Tune Hallen
6.
søndag
16.56
Albertslund IF (2)
Kvinder
U8
U8 Pi (13) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 1
Tune Hallen
Taastrup FC
Tune Hallen
6.
søndag
17.07
B. 1973, Herlev (1)
Kvinder
U8
U8 Pi (13) ½ banestævne Tune 6/12 • Pulje 1
Tune Hallen
Taastrup FC
Tune Hallen